Logo Nautikka Park
Nr Segment od morza Kondygnacja Powierzchnia użytkowa
B.3 B 0 46,91 m2
lub

wybierz kondygnację

Budynek
Budynek
Budynek
Budynek
Budyne 1 / parter

Nautikka Park

Apartament B.3

Apartament, za sprawą optymalnej powierzchni użytkowej i świetnie zaplanowanej funkcji, stanowi doskonałą propozycję dla inwestorów poszukujących lokalu na wynajem krótkoterminowy z dużym potencjałem rentowności.

Apartament B.3
 
pobierz pdf
Nr mieszkania
B.3
Kondygnacja
0
Budynek
B
Powierzchnia użytkowa *:
46,91 m2

Technologia wykonania budynków:

Budynki zostaną wykonane w konstrukcji żelbetowej z wypełnieniem z bloczków silikatowych gr. 24/25 cm. Ściany działowe gr. 8 cm z bloczków silikatowych. Tynki gipsowe malowane. W pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci – tynki cementowo-wapienne. Stropy międzykondygnacyjne typu filigran o gr. 20 i 24 cm. Stropodach na płycie stropowej filigran, przykryty warstwą izolacji ze styropianu i papą termozgrzewalną. Ocieplenie elewacji o gr. 15 cm ze styropianu wykończonego tynkiem silikonowym typu baranek 1mm. Miejscami okładziny z płytek gresowych oraz drewna lub laminatów HPL montowanych na stelażu systemowym. Stolarka okienna drewniana w kolorze złoty dąb lub podobnym. Balustrady systemowe ze szkła bezpiecznego.

Części wspólne zaprojektowane indywidualnie, wykończone w wysokim standardzie. Ściany korytarza cekolowane i malowane na kolor, miejscami okładziny i tapety. Wejścia do apartamentów wykończone estetycznymi portalami w kolorze skrzydeł drzwiowych.

Z myślą o najwyższym komforcie użytkowania zaplanowano wewnętrzną strefę fitness, kids club i rowerownię.

Udogodnienia

Nautikka Park to wyjątkowa inwestycja stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach, pragnących wypoczywać w luksusowych warunkach, w bardzo bliskiej odległości od plaży.

W budynkach przewidzieliśmy następujące udogodnienia:

  • Wszystkie apartamenty wyposażone w balkon lub taras,
  • Miejsca postojowe w hali garażowej,
  • Cichobieżne windy,
  • Drzwi wejściowe do lokali z czytnikami magnetycznymi,
  • Rowerownia,
  • Klimatyzacja w standardzie,
  • 250 metrów od plaży,
  • Zewnętrzny plac zabaw,
  • Sala zabaw i strefa fitness wewnątrz budynku,
  • Teren zamknięty, monitoring.

Wykończenie “pod klucz” opcja dodatkowa:

Apartament w standardzie deweloperskim wyposażony w klimatyzację, podnoszącą komfort użytkowania w sezonie letnim, drewniane okna, drzwi antywłamaniowe z czytnikami kart, parapety z konglomeratu.
Kompletne wykończenie pod klucz i wyposażenie apartamentu z meblami ruchomymi – w ramach opcji dodatkowej do uzgodnienia – mogą Państwo wybrać jeden z trzech wariantów wykończenia apartamentu prezentowanych poniżej.

Istnieje możliwość wyboru miejsca postojowego w hali garażowej lub zewnętrznego, indywidualnego miejsca na terenie inwestycji wzdłuż ul. Żeromskiego.

1.
2.
3.

Nautikka Park to prestiżowa inwestycja położona w najlepszej lokalizacji w Krynicy Morskiej przy ulicy Żeromskiego 4. Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu lasu w odległości 250 m od głównej plaży, do której prowadzi reprezentacyjny deptak. Dojście do centrum Krynicy, gdzie znajdują się liczne restauracje i sklepy zajmuje około 5 minut.

#

Doskonała lokalizacja

 

Położenie wśród zieleni, kilka minut spacerem od głównej plaży nad Zatoką Gdańską. Blisko centrum, mariny i lasu.

#

Balkony i tarasy

We wszystkich apartamentach przewidziano balkon lub taras.
Z pewnością będzie to świetne miejsce na popołudniowy relaks po całym dniu spędzonym na plaży.

#

Ponadczasowa architektura

Nowoczesna i prosta bryła budynków zwieńczona płaskim dachem. Jasna elewacja, okładziny z drewna i płyt włóknocementowych.

#
#
#
#

Wysoki standard

W apartamentach przewidziano montaż drewnianych okien oraz balustrad z hartowanego szkła. Wszystkie apartamenty będą standardowo wyposażone w klimatyzację oraz wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe z czytnikami kart.

Zarządzanie najmem

Nabywając apartament w Nautikka Park mogą Państwo skorzystać z naszej usługi zarządzania najmem. Zajmiemy się pozyskaniem klientów, sprzątaniem apartamentu oraz wszelkimi formalnościami, które są z tym związane.

#

Inwestycja i własne miejsce nad morzem

Połączenie własności reprezentacyjnego apartamentu z możliwością generowania dochodu z najmu. Doskonała lokalizacja pożądana przez wakacyjnych turystów.

Lokalizacja

Nautikka Park to prestiżowa inwestycja położona w najlepszej lokalizacji w Krynicy Morskiej przy ulicy Żeromskiego 4. Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu lasu w odległości 250 m od głównej plaży, do której prowadzi reprezentacyjny deptak. Dojście do centrum Krynicy, gdzie znajdują się liczne restauracje i sklepy zajmuje około 5 minut.

slide
slide
slide

Krynica Morska, ul. Żeromskiego 4